Viljamas netikėjo likimu, kol per penkių valandų skrydį neįstrigo gretimoje sėdynėje.

Neseniai Viljamas buvo ištrūkęs iš svarbaus verslo susitikimo, kuriame daugiau nei valandą klausėsi dvidešimtmetės merginos, bambančios apie naują savo įmonės projektą ir bandančios prašyti investicijų. Jis nebuvo kvailys, per trisdešimt trejus metus matė nesėkmių ir netikėtų pakilimų bei nuosmukių, tačiau nenorėjo investuoti į tai, ko nesuprato. Jis pažadėjo pagalvoti apie tai ir informuoti savo viršininkus, ir nuskubėjo į oro uostą, į lėktuvą, skrendantį į Didžiąją Britaniją, kur jo laukė dar vienas susitikimas.

Į lėktuvą jis įlipo ne pirmas ir labai nustebo, kai gretimoje vietoje rado merginą, kurią buvo matęs vos prieš kelias valandas konferencijų salėje. Ji, žinoma, jį atpažino, o tai Viljamui nepatiko. Jis net įtarė, kad jos viršininkai kažkokiu būdu gavo informacijos apie skrydį iš jo sekretorės ir tyčia pasodino ją šalia jo. Tačiau mergina visai nekalbėjo apie darbą. Ji pirmą kartą kažkur skrido, o jos palydovas netyčia apsinuodijo ir turėjo likti namie. Lėktuve ji blogai jautėsi, labai nervinosi dėl turbulencijos ir būsimų susitikimų, todėl Viljamas mandagiai šnektelėjo su ja apie įvairius dalykus ir netyčia išsiaiškino, kad jie abu mėgsta japonišką maistą ir abu yra aistringi kačių mylėtojai.

Po skrydžio jie atsisveikino oro uoste. Viljamas buvo šiek tiek nusivylęs, kad nesusikeitė su ja numeriais, bet kas, jei ji būtų pagalvojusi, kad tai geras ženklas investuoti, kai jis vis tiek neketino imtis jos projekto?

Grįžtant į viešbutį jam patiko galvoti, kad susitikimas lėktuve buvo lemtingas, bet jis būtų įsitikinęs iki galo, jei jų keliai vėl susikirstų kada nors Londone. Taigi jis įšoko į pusiau tuščią liftą ir pakilo į šeštąjį viešbučio aukštą, kur jo laukė graži nepažįstamoji. Ji juokais paklausė, ar jis ją persekioja, o jis paklausė to paties.

Gyvenimas kaimynystėje ir kitų pažįstamų viešbutyje neturėjimas prisidėjo prie to, kad jie kartu nusileisdavo pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti, o kai turėdavo laiko, Viljamas merginai surengdavo ekskursiją po Londoną.

Jis vis tiek atsisakė jos investicijų, bet ne pasimatymo. Jų romanas prasidėjo po kelių dienų ir tęsėsi namuose, sparčiai plėtodamasis bendrų interesų ir meilės japoniškos virtuvės restoranams fone.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Viljamas netikėjo likimu, kol per penkių valandų skrydį neįstrigo gretimoje sėdynėje.