Vyras pasiūlė, kad moteris lygiomis dalimis prisidėtų prie šeimos biudžeto. Tada ji nusprendė viską daryti sąžiningai

Šiais laikais tarp jaunų šeimų labai populiarus šeimos biudžeto dalijimas. Tai reiškia, kad tiek vyrai, tiek moterys vienodai prisideda prie šeimos biudžeto. Vyrams šis principas labai patinka. Tai gera idėja. Namai švarūs, maistas pagamintas, o vyro piniginėje lieka pinigų jo paties poreikiams.

Šiais laikais mažai ką nustebins tai, kad vyrai siūlo moterims gyventi savarankiškai. Tačiau ir čia esama kai kurių kuriozų.

Pavyzdžiui, moteris persikėlė gyventi pas vyrą. Jie susitikinėjo trejus metus ir tada nusprendė apsigyventi kartu. Jie gyvena laimingą gyvenimą. Abu jau turi šeimyninės patirties, kiekvienas jų anksčiau buvo vedęs. Iš pradžių vyras pasiūlė žmonai, kad jie pasidalytų biudžetą tarpusavyje. Jis sakė, kad Europoje tokia mada. Visas išlaidas ir atsakomybę reikia dalytis po lygiai.

Žmona nustebo dėl tokio pasiūlymo, bet paskui nusprendė sutikti. Jie abu gerai uždirba, tad kodėl gi ne? Tačiau moteris nusprendė viską daryti sąžiningai, kad nebūtų pralaimėtoja. Ji nenorėjo nuskriausti nei savęs, nei savo vyro. Viskas turėjo būti sąžininga. Ji sudarė pareigų ir taisyklių sąrašą:

– Jiems būnant namuose bus pasirūpinta maistu šaldytuve;

– už maisto gaminimą bus mokama atskirai. Priklausomai nuo gaminimo sudėtingumo;

– namuose konservuoto maisto suvartojimo limitas. Jei pageidaujate, galite įsigyti abonementą;

– žmogaus drabužių skalbimas, lyginimas, patalynės keitimas, indų plovimas – už visa tai bus imamas mokestis, kuris bus išskaičiuotas iš abiejų šalių sutartos kainos.

Esant tokioms taisyklėms, vargu ar vyras norėtų gyventi pagal europietiškus standartus. Jei į viską žiūrėsite sąžiningai, teks dalytis ne tik biudžetu, bet ir pareigomis. Tada galėsime apie ką nors kalbėti. Atrodo, kad moteris atlieka daugybę namų ruošos darbų, tačiau į šeimos biudžetą įneša tiek pat, kiek ir vyras. O vyras turi savo pinigų ir grįžta namo į švarius namus. Jis yra gerai maitinamas ir neturi jokių pareigų. Ar tai teisinga? Jei ką, tai viską reikėtų dalytis: nuo biudžeto iki šeimos pareigų. Tik tada galėsime gyventi pagal Europos standartus. Ką apie tai manote?

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Vyras pasiūlė, kad moteris lygiomis dalimis prisidėtų prie šeimos biudžeto. Tada ji nusprendė viską daryti sąžiningai