Žmonėms sakau, kad esu chaldos neturinti, bet tikrai norėčiau turėti kūdikį, tik bijau.

Žmonėms sakau, kad esu chaldos neturinti, bet tikrai norėčiau turėti kūdikį, tik bijau.

Ši nauja tendencija būti chaldfri ir žeminti žmones, kurie nusprendžia tapti tėvais ir paskirti savo gyvenimą prokreacijai, pasiekė ir mano draugus. Pažįstu tiek daug žmonių, kurie pareiškia, kad niekada neturės vaikų. Tai išlaidavimas, nervų gadinimas, o vaikas paskui užauga nedėkingas.

Iš dalies sutinku – pats turiu tokius santykius su tėvais, be didelės šilumos. Bet kartu mane kažkodėl žavi mintis suteikti gyvybę savo vaikui ir jį auginti. Tikriausiai man tai patiktų, bet aplinkiniams ir net mamai bei tėčiui meluoju, kad taip pat esu Childfree ir negaliu pakęsti net minties apie vaiko gimimą.

Tiesą sakant, tiesiog niekada neturėjau tokios galimybės. Pasiduodu sau, nes man nesiseka santykiai – nesu labai graži, nesu populiari tarp vaikinų, niekas neskuba su manimi susipažinti, esu nedrąsi. O dėl kūdikio… tikriausiai tai kvaila, bet aš labai bijau gimdymo.

Esu girdėjusi siaubingų istorijų iš savo mamos ir draugės, kuri vos nemirė gimdydama agonijoje. Ir vien pagalvojus apie tokį skausmą man dreba keliai. Pradedu galvoti, ar verta? Daug lengviau paimti ką nors iš vaikų namų ar Kūdikių namų, nei pereiti visas kančias ir staiga neišgyventi. Ir kartu auginti svetimą vaiką taip pat baisu.

Štai kodėl nemanau, kad kada nors būsiu motina. Turi įvykti tikras stebuklas, ir kortos turi būti sudėliotos taip, kad viskas vyktų nuosekliai ir savaime – vyras, vaikas, šeima. Bet aš tuo tikiu vis mažiau, todėl ir esu netikra vaikų bevaikė. Žmonėms sakau, kad esu chaldos neturinti, bet tikrai norėčiau turėti kūdikį, tik bijau.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Žmonėms sakau, kad esu chaldos neturinti, bet tikrai norėčiau turėti kūdikį, tik bijau.