5 būdai, kaip pažadinti įkvėpimą

  1. Atraskite savo „stiprybės vietas“ ir pabūkite jose

Sudarykite tokį vietų sąrašą. Kur, kokioje aplinkoje jūs jaučiate įkvėpimo pakilimą? Kokiomis aplinkybėmis prabunda jausmas „noriu“? arba atvirkščiai – kokioje vietoje būdami jūs visiškai atsipalaiduojate ir jaučiatės laisvai?

  1. Išsirinkite „stichiją“ ir apsupkite save ja.

Kas jus labiausiai patinka: vanduo, ugnis ar smėlis? O gal aromatai? Vieni mėgsta kurti eiles ošiant jūrai, kitiems patinka žiūrėti į ugnį židinyje ir kurti naujas verslo strategijas. O kai kam pakanka uždegti aromatinę žvakę, ir užplūsta naujos idėjos. Kuri stichija jūsų? Kuri iš jų padės jums surasti įkvėpimą?

  1. Apkraukite jutiminius organus

Visus penkis pojūčius: regą, klausą, uoslę, skonio receptorius, lytėjimą – jie visi veda link mūsų emocijų. Pastebėjote, kad po kelionės jus užplūsta jėgos, o darbingumas padidėja? Taip būna todėl, kad atostogaudami mes gėrimės vaizdais, naujų vietų architektūra, ragaujam naujus patiekalus, įkvepiam naujų aromatų. Naujoje aplinkoje mūsų jausmai suaštrėja ir iššaukia ryškias emocijas, kurios gimdo įkvėpimą.

Didžioji dauguma iš mūsų – vizualai, vadinasi priima pasaulį per regėjimą. Kuo dažniau žiūrėsite į tai, kas jums patinka, tuo greičiau jus aplankys įkvėpimas.

  1. Skaitykite tai, kas jus motyvuoja

Kalba, meninė literatūra, svetimos mintys, jei jos įdomios ir iššaukia jumyse emocijas, gali padėti jums pagauti naujų idėjų.

  1. Gerai išsimiegokite

Mes negalime be oro, beveik negalime be vandens, šiek tiek ilgiau galime būti be miego. Bet tik kai mes kaip reikiant pailsime ir jaučiamės žvalūs, mus aplanko įkvėpimas, o darbingumas yra maksimumo taške. Žvalioje galvoje gimsta naujos mintys ir naujos idėjos.

Tai jums tikrai patiks!

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 būdai, kaip pažadinti įkvėpimą