5 grožio blogeriai vyrai, kurie papasakos,kaip reikia daryti makiažą!

Džeimsas Čarlzas

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

20-metis blogeris iš Amerikos turi visą armiją gerbėjų. Nuo ankstyvos vaikystės jis turėjo imtų problemų su regėjimu ir jam reikėjo nešioti linzes. Bet tai nesutrukdė jam tapti žymiu blogeriu ir tikra pasauline vizažo ikona. Tokį statusą jis ne pats sau suteikė, juo jį apdovanojo jo kolegos blogeriai ir atsidavusios gerbėjos.

Džefris Staras

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Amerikietis vizažistas, tuo pačiu bandantis jėgas kaip dainininkas, blogeris, stilistas, modelis  ir didžėjus. Jaunuolis jau sukūrė ir išleido savo kosmetikos liniją, o meilė makiažui atsirado, kai jam buvo 15-a. Jis ėmė aktyviai gilintis į mamos kosmetinės turinį ir rado ten daug sau įdomių dalykų. Dabar sėkmingam vizažistui ir blogeriui 34-eri.

Patrikas Staras

Patriko vizažo pamokos labai populiarios ne tik anglakalbiame YouTube, bet ir tarp rusakalbės auditorijos. Šis vaikinas mėgsta šokiruoti. Ką ir kalbėti, jei jis nešioja uždedamą krūtinę ir taip puikiai nuslepia savo pilnumą kontūravimo pagalba, kad apie jo realias formas dauguma net neįtaria. Žymaus blogerio draugai yra Ledi Gaga ir Kendal Gžener.

Veinas Gosas

1.

2.

3.

Šį vizažistą pelnytai galima pavadinti brutaliausiu iš čia pristatytųjų. Tuo tarpu, jo patarimai, kuriais jis dosniai dalinasi savo kanale, tikrai verti Jūsų dėmesio. Pasižiūrėkite bent vieną jo vizažo pamoką ir jūs suprasite,kad  Veinas vertas jūsų dėmesio.

Andrėjus Petrovas

1.

2.

3.

4.

Žinoma, šio sąrašo niekas nepavadintų pilnu, jei jame nebūtų iššaukiančio ir linksmo blogerio iš Rusijos. Jo elgesys jau nuo pat pradžių buvo nevienareikšmiškas, ir tai pritraukė daugybės heiterių dėmesį, bet ir tai buvo jam naudinga – populiarumas augo.

Tai jums tikrai patiks!

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 grožio blogeriai vyrai, kurie papasakos,kaip reikia daryti makiažą!