Kartu su žmona aplankėme visus gydytojus, net pas būrėjus ir gydytojus.

Kartu su žmona aplankėme visus gydytojus, netgi lankėmės būrėjose ir gydytojuose. Eidavome į bažnyčią, kur melsdavomės. Galiausiai pradėjome prarasti viltį…

Mano žmona mane paliko. Dabar gyvenimas beveik nepakeliamas, ir likau vienas su savo mintimis. Vienintelis dalykas, kuris mane gelbėja, yra darbas. Kartais savo skausmą malšinu alkoholyje. Aš nesu blogas žmogus, man 28 metai, nerūkau, retai vartoju alkoholį, o pastaruoju metu tik jis leidžia numalšinti skausmą.

Studijavau Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Tėvų pagalbos dėka su žmona apsigyvenome dviejų kambarių bute. Abu turėjome gana prestižinius darbus ir gerai uždirbdavome. Mūsų gyvenimas klostėsi puikiai. Su žmona puikiai sutarėme ir nieko nestokojo.

Mano žmona yra nuostabi moteris. Graži, kukli, maloni. Namuose visada yra švaru ir tvarkinga. Po darbo su malonumu grįždavau namo, kur manęs laukdavo žmona su skania vakariene.

Daugelis iš jūsų sakytų: „Ko tau trūksta? Daugelis svajoja apie tokį gyvenimą! Gyvenk ir nesiskųsk“.

Aš jau nebenoriu džiaugtis gyvenimu. Sergu nevaisingumu. Ankstyvoje vaikystėje sirgau liga, vadinama kiaulyte. Atrodo, kad buvau ligoninėje ilgą laiką ir nevaikščiojau į mokyklą. O dabar, po 20 metų, liga parodė savo pasekmes.

Kartu su žmona aplankėme visus gydytojus, netgi lankėmės būrėjose ir gydytojuose. Eidavome į bažnyčią, kur melsdavomės. Galiausiai pradėjome prarasti viltį… Paaiškėjo, kad mes nieko daugiau negalime padaryti, nes mano atveju ši liga buvo neišgydoma.

Žmona pradėjo mane vengti, nebeteikėme kartu laiko vakarais. Kiekvieną kartą sėdėdavome skirtingose kambariuose: ji paskendusi knygose, aš žiūrėdavau televizorių. Kai ji man pasakė, kad jos draugė surado jai gerą darbą Kaune ir kad ji, būdama dar jauna, nori pradėti gyvenimą iš naujo.

Kitą dieną ji susikrovė daiktus ir išvyko. Apie savo ligą sužinojau tik praėjus dvejiems metams po vestuvių. Nežinojau, kad tai gali sukelti tokių komplikacijų.

Dabar prisimenu liūdnas mamos akis, kai tuokėmės, ir jos žodžius: „Oi, vaikai, ką aš darau!“

Tuomet į juos nekreipiau dėmesio, o dabar suprantu tų žodžių bauginančią prasmę. Puikiai suprantu, kad gyvenimas dar nesibaigia. Kažkur mūsų gražiame mieste yra vieniša moteris su vaiku, kuriam galėčiau būti puikus tėvas.

Visgi nenoriu ieškoti moters su prievarta. Pirmiausia norėčiau išgydyti savo širdį ir užkasti sielvartą po penkerių laimingų santuokos metų. Puikiai suprantu savo žmoną, kuri nori turėti vaikų, o aš to negaliu jai duoti. Leisti jai išduoti? Įsivaikinti vaiką? Ji nori būti savo vaiko motina.

O jeigu būčiau žinojęs apie savo problemas dar prieš santuoką? Kaip tada būtų pasikeitęs mūsų gyvenimas? Ar ji vis dar būtų norėjusi būti su manimi, ar iškart būtų palikusi?

Kodėl mama taip ilgai slėpė nuo manęs mano ligą? Jei būčiau žinojęs, viskas būtų kitaip. Iš vienos pusės, suprantu savo mamą – ji norėjo, kad būčiau laimingas. Iš kitos pusės, ar galima būti laimingu už tokią kainą? Kiekvienas iš mūsų turime savo tiesą. Galbūt tai tiesiog yra tam tikras išbandymas man. Kovoju su savo mintimis. Namuose vis dar tylu ir liūdna.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

thirteen − eleven =

Kartu su žmona aplankėme visus gydytojus, net pas būrėjus ir gydytojus.