Šok su manimi

Gabija labai patiko Dovydui. Graži, liekna šviesiaplaukė su rudomis akimis. Jis iškart pastebėjo ją, kai ji pradėjo dirbti jų ofise.

Moterų kolektyvas suskilo į dvi puses. Vienos tvirtino, kad jos plaukai dažyti – negali būti rudų akių su šviesiais plaukais. Kitos įsitikinę, kad akys – tai tik spalvotos lęšiai. Laikas bėgo, o plaukų spalva nesikeitė. Kartais Gabija užsidedavo akinius darbe. Kam jie, jei turi lęšius?

Donatas, ofiso meilų kavalierius, taip pat pastebėjo Gabiją, bet, skirtingai nuo drovaus Dovydo, iškart pradėjo jai seilėtis. Arba pakviesdavo pietauti, arba atnešdavo kavos į kabinetą. O kai pasiūlė pavežti automobiliu, Dovydo širdis beveik plyšo iš pavydo.

Kur Dovydui varžytis su Donatu? Tas – tikras gražuolis, mokantis sužavėti moteris. Jis mokėjo pasakyti komplimentą taip, kad merginos netirpdo iš laimės. Žinojo begalę anekdotų ir mokėjo juos papasakoti. Tiesa, laimėjęs merginos dėmesį, Donatas greitai prarandavo susidomėjimą ir pereidavo prie kitų. Šį kartą jis akylai dairėsi Gabijos, pamiršęs net Jolantą, kuri verkė tualete ir galvojo apie kerštą.

O Dovydas buvo didelės sudėjimos, raudonveidis, nevikrus vyrukas, nešiojęs kvadratinius akinius rąstinėje apvažoje ir atlapus drabužius. Ir pavardė atitinkama – Didžiulis. Toks pat drovus, su naiviomis akimis, kaip jo literatūrinis bendrapavardis. Bet Dovydas gerai suprato kompiuterius. Bet kokią problemą galėjo išspręsti, arba beveik bet kokią. Už tai visi jį vertino.

“Dovyde, padėk!”
“Mano kompiuteris užstrigo…”
“Dovyde, padėk sumontuoti vaizdo įrašą…”

Dovydas atsisėsdavo prie kompiuterio, jo pirštai lekiodavo per klaviatūrą, ir netrukus viskas būdavo sutvarkyta, pranešimas paruoštas, vaizdas sumontuotas.

“Dovyde, didelis ačiū”, – sakydavo Audronė ar Rasa, pabučiuodamos jį į skruostą, nuo ko jis raudonu ir glumdavosi.

“Didžiuli, tu genijus! Aš vesčiau visą vakarą, o tu susidorojai per pusvalandį. Nors konjako tau negalima”, – pažadėdavo kas nors iš vyrų ir, žinoma, pamiršdavo.

Dovydas negėrė. Todėl labiau mėgo gauti dėkingumą iš merginų.

Tiesą sakant, jis buvo vardu Dovydas, bet kažkieno lengva ranka prie jo prikibo pravardė Didžiulis. Jis pykdavosi, sakydavo, kad jis Dovydas, bet nieko nepadarysi.

“Na, nesusierzink, geras vardas. Tau tinka”, – tarė Donatas, pliaukšteldamas Dovydą per petį. Ir Dovydas nesuprasdavo – ar tai komplimentas, ar Donatas juokiasi iš jo.

Jis nebuvo turtuolis paveldėtojas, kaip žymusis romano herojus. Motina augino jį viena. Kai Dovydas užaugo ir paklausė apie tėvą, meluoti ji nenorėjo – pasakė tiesą. Kad pagimdė jį sau, savo moteriškos jaunystės pabaigoje. Buvo ji maža, liekna ir negraži.

Kartą viena iš kolegių pakvietė Ireną į svečius. Ten ji ir susipažino su jaunu vyrukTen jai pasiūlė palydėti ją namo, o Irena, nenusiminusi, pakvietė jį į pokalbį prie kavos puodelio – ir taip prasidėjo meilė, kuri pakeitė abiejų gyvenimus.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 1 =

Šok su manimi