Tikras vyras

Gryčių šeima

Gabija ir Gintautas susipažino per bendrus draugus ir netrukus pradėjo susitikinėti. Po dvejų metų Gabijos mama jau nerimavo – jaunuoliai lyg ir mėgavosi savo santykiais, bet iki vestuvių taip ir nebuvo matyti. Gintautas tvirtino, kad skubėti nėra kur, jie turi visą laiką pasaulyje…

Praejo vasara, iš medžių nukrito auksiniai lapai, o paskui prasidėjo liūtys. Vieną rugsėjo rytą, kai ore jau kvepėjo ruduo, Gintautas staiga netyčia pasipiršo Gabijai, padovanodamas nedidelį, bet gražų žiedą.

Ji apkabino jo kaklą ir šnibždėjo į ausį: „Taip“, o paskui užsidėjo žiedą ir su džiaugsmu sušuko: „Taip!“ – ištiesusi rankas ir pašokusi dėl laimės.

Kitą dieną jie nuėjo į vyrų skyrių ir nedrąsiai pateikė prašymą tuoktis. Vestuvės buvo suplanuotos gruodžio vidurį. Gabijai labiau patiktu vasaros vestuvės, kad visi pamatytų, kokia ji graži baltu suknelėje, bet ji nesiginčijo. O kas, jei Gintautas atidėtų iki kitos vasaros ir galiausiai apsigalvotų? Ji jo mylėjo ir nežadėjo atlaikyti išsiskyrimo.

Vestuvės buvo snieguotos. Vėjas sudarkė kruopščiai sudėtus Gabijos plaukus, o skraidžiojanti baltos suknelės kelmė svyrojo tarsi varpas – atrodė, kad kitas gūsis nešlys nuotaką tiesiai į dangų. Bet Gintautas, sušypsojęs, paėmė žmoną ant rankų ir nunešė į mašiną, o jokie sniego sąšlavai negalėjo sugadinti jų džiaugsmo.

Pirmuosius metus Gabija maudėsi meilėje ir laimėje. Žinoma, kartais jaunavedžiai ir užsivarduodavo, bet naktį visada susitaikydavo ir mylėjosi dar karščiau.

Po metų šeimoje gimė Dovydas.

Berniukas augo ramus ir protingas, džiuginantis tiek mamą, tiek tėtį. Gintautas, kaip ir dauguma vyrų, retai padėdavo auginti sūnų – bijojo paimti kūdikį į rankas, o jei ir paimdavo, Dovydas pradėdau verkti, ir Gabija skubėdavo jį atimti.

„Geriau tu su juo, tau geriau sekasi. Kai užaugs, tada ir žaisime su kamuoliu. O aš geriau uždirbsiu pinigų mums trims“, – sakydavo Gintautas, bet jo atlyginimo vos užtekdavo pragyvenimui.

Dovydui pradėjus lankyti darželį, Gabija grįžo į darbą. Tačiau pinigų neatsirado, pirmojo įnašo būstui taupyti nepavyko. Pradėjo kilti priekaištai, o santuoka palpo – jau nebebuvo taip lengva susitaikyti kaip anksčiau.

„Viskas, užBet vieną dieną Dovydas atėjo pas mamą su dideliu šypsniu ir pasakė: „Mama, aš nusprendžiau, kad mūsų šeima bus laiminga tik tada, kai sugrąžinsiu tėtį namo,“ ir Gabija suprato, kad jos sūnus išaugo ne tik išmaniBet kai vakare jis atidarė duris ir įėjo kartu su Gintautu, nusišypsojęs kaip mažas berniukas, ji suprato, kad jos sūnus išaugo ne tik protingas, bet ir išmokęs atleisti.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − three =

Tikras vyras