Nuo pat vaikystės mane augino kaip krištolinio rūmo princesę. Viskas geriausia – tik man. Geriausios mokyklos, kursai, privatūs mokytojai, kelionės užsienį. Mama sakydavo: „Tu nusipelnai tik to, kas geriausia, niekada nepasitenkink mažu.“ O tėtis tik dūsausdavo ir linkčiodavo – vienintelė duktė. Tik kai kalbėjau apie asmeninę laimę, viskas ėjo ne taip, kaip svajojau.
Savąjį „princą“ sutikau ne iš karto. Buvo daug nusivylimų, trumpų romanų, tuščių pažadų. Bet kai atsirado Deividas, atrodė, kad būtent taip ir turėtų atrodyti meilė. Jis buvo mandagus, dėmesingas, romantiškas. Atnešdavo gėlių be jokios priežasties, skaitydavo eiles, lietė mano rankas tarsi relikviją. Draugės pavydėjo, žavėjosi. Visos – išskyrus Laimę.
„Ar tu tikra, kad jis mybi tave, o ne tavo tėčio sąskaitas?“ – abejojusi klausdavo ji.
Aš juokiausi. Deividui tikėjau kaip sau pati. Mybėjau iki drebulio, iki plaukų pasišiaušimo, iki ašarų. Vedybos buvo kuklūs – be didelių puotų. Tėvai padovanojo mums naujos statybos butą dvidešimt penktame aukšte. Vaizdas toks, kad suko galvą. O Deividas, dėka tėčio, greitai tapo mūsų šeimos įmonės direktoriumi. Bet reikia pripažinti – dirbo sąžiningai, ne tinginiais. Tėtis net sakydavo, kad vėliau norės jam perleisti verslą.
Mes buvome tobula pora. Bent jau taip visiems atrodė. Po kelerių metų pradėjome kalbėti apie vaikus. Tėvai svajojo apie anūkus. Nutarėm, kad laikas. Tik pastoti man nepavyko. Mėnesiai laukimo, nusivylimų, ašarų. Tyrimai parodė – problema manyje. ėjau gydymą, hormoninę terapiją, bandžiau tikėtis geriausio. Tada nusprendėme daryti IVF. Keli nesėkmingi bandymai mane visiškai palaužė. Tapau pikta, pavargusi, užsidariusBet kai mano trisdešimtąjį gimtadienį šventėme su šeima ir draugais, Deividas atėjo į kambarį, paėmė mikrofoną – ir visiems paskelbė, kad jo meilužė jau ketvirtą mėnesį neša mūsų vaiką.