Sara buvo ištekėjusi devynerius metus, o šalia palaikė šiltus santykius su buvusiu vaikinu, kuris ją paliko prieš vestuves. Robertas neturėjo nė menkiausio supratimo, kad žmona jį apgaudinėja.

Sara labai retai rodydavo švelnius jausmus, todėl Robertas atrodė šaltas, neprieinamas ir savaip paslaptingas. Jie buvo susituokę devynerius su puse metų, ir jis negalėjo atsikratyti jausmo, kad vis dar kažko nežino apie savo žmoną. Jis visada jai viską pasakodavo apie save, bet niekada nieko negirdėjo atgal. Elementarių dalykų, kaip praėjo diena darbe, ką ji veikė po jos, jis negalėjo iš jos išgauti. Jis galvojo, kad ji tokia su visais, kol nepagavo jos kalbantis telefonu su kažkuo įtartinu. Ji linksmai juokėsi ir kalbėjo nesąmones apie daiktus, kuriuos matavosi butike už darbo ribų.

Nebuvo nei sąžininga, nei malonu, bet kai žmona išėjo į virtuvę, palikusi įkrautą telefoną, Robertas pasiekė savo mobilųjį telefoną, paskutinis kontaktas, kuriuo ji skambino, buvo kažkoks “brangusis”.

Skandalas netruko kilti, ypač po to, kai jos telefonų knygoje buvo rasti ir “Princas”, ir “Kačiukas”. Robertas buvo įsitikinęs, kad po šiomis idiotiškomis pravardėmis slepiasi mažų mažiausiai meilužiai, tačiau Sara išsklaidė visas abejones.

– “Brangusis” yra mano brolis Džonas, pameni? “Princas” yra veterinaras, kuris gydė mūsų šunį. Jo pavardė Princas, pamaniau, kad būtų juokinga jį taip pasirašyti. O “Kačiukas” yra Helena iš darbo.

Mano vyras iškart atvėso, ėmė atsiprašinėti. Kitas kelias dienas jis vaikščiojo pirštų galais aplink Sarą, stengdamasis atlyginti žalą, bet ji vėl buvo šaltesnė už ledą. Norėdamas ją nuraminti, Robertas atvežė jai brangių dovanų, net nupirko nešiojamąjį kompiuterį, bet ji palaukė, kol jis išleido jai visas savo santaupas, ir staiga pareiškė, kad nori skyrybų – neseniai sutiko savo pirmąjį vaikiną, už kurio ketino ištekėti būdama dvidešimties, o jis paliko ją dėl kitos. Jie slapta susitikinėjo kelis mėnesius, o jis jau buvo nusprendęs palikti žmoną dėl Saros. Buvo priežastis, kodėl ji pastaruoju metu nuo jo atsiribojo, elgėsi atsainiai, Robertas tiesiog nepasiekdavo telefonų knygos galo ir neturėjo laiko įtarinėti “Gražuolės”.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Sara buvo ištekėjusi devynerius metus, o šalia palaikė šiltus santykius su buvusiu vaikinu, kuris ją paliko prieš vestuves. Robertas neturėjo nė menkiausio supratimo, kad žmona jį apgaudinėja.