Sužinojęs apie žmonos meilužį, Frenkas turėjo iš karto su ja išsiskirti, bet kažkas jį prikaustė prie jos.

Frenkas turėjo rimtų ketinimų ir vilčių užmegzti santykius su Rebeka. Jie susitikinėjo aštuonis mėnesius, neseniai nusprendė gyventi kartu ir visi spaudė juos kuo greičiau susituokti. Mama net primygtinai siūlė jai ir Frenkui išrinkti gražų žiedą, bet jis vis galvojo, kad dar per anksti ir Rebekai teks palaukti. Jis nesuprato, kad ji nuolat lankosi pas apačioje gyvenantį vaikiną, kol negrįžo namo anksčiau ir nerado jųdviejų lovoje. Jie jo nematė ir negirdėjo, buvo pernelyg įsitraukę vienas į kitą, o Frenkas bijojo pradėti sceną nepažįstamojo akivaizdoje. Vakare jis norėjo pastatyti Rebeką į vietą, bet ir vėl negalėjo.

Savaitėms bėgant Frenkas nieko nedarė dėl neištikimybės. Jis sielvartavo dėl savo nesėkmės, dėl apgaudinėjamos merginos ir vis laukė, kada ji bus ta, kuri su juo išsiskirs, bet Rebeka elgėsi gražiai ir sakė, kad labai myli Frenką. Ji dingdavo neva apsipirkti, nueidavo pas kaimynus ir grįždavo lyg niekur nieko.

Jei ne jo motina, kuri sužinojo apie Frenko problemą, jis tikriausiai niekada nebūtų išdrįsęs paleisti Rebekos. Kaip būsima uošvė, ji nebūtų toleravusi neištikimos motinos, o pati Rebeka jai pasakė, kad Frenkas viską žinojo. Jis jos neišvarė, bet ir neprašė pasilikti. Skaudžiausia buvo žinoti, kad savo laimę ji kurs su greta gyvenančiu vyru, ir jie visada turės galimybę susidurti laiptinėje. Tačiau Rebeka ilgai tame name neužsibuvo ir po poros savaičių išsiskyrė su mylimuoju.

Štai gyveni su vyru, pasitiki juo, svajoji sukurti bendrą šeimą ir ištekėti, o ji dūrė jam į nugarą ir susirado meilužį. Ar dabar Frenkas artimiausiu metu pagalvos apie naujus santykius…?

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Sužinojęs apie žmonos meilužį, Frenkas turėjo iš karto su ja išsiskirti, bet kažkas jį prikaustė prie jos.