Po širdimi ji nešiojo vieną kūdikį ir tapo dviejų vaikų motina.

Tą dieną jaučiausi nelabai gerai, todėl nusprendžiau atsigulti ir pailsėti. Mano vyro nebuvo namie, jis dirba inžinieriumi. Tačiau Markas turėjo grįžti bet kurią minutę. Staiga atsidarė mūsų namų durys. Apsidžiaugiau, nes baisu būti vienai, kai bet kurią minutę gali gimdyti. Kažkas įėjo ir aš išgirdau kūdikio verksmą. “O, aš taip jaudinuosi, kad jau įsivaizduoju. Turbūt todėl, kad blogai jaučiuosi. Tiesiog atsigulsiu ir viskas praeis”, – nuraminau save.

 

Tačiau verksmas nesiliovė. Dar daugiau, jis tik stiprėjo. Tada vos ne vos atsistojau ir išėjau į koridorių. Ir pamačiau vaizdą, kuris privertė mane vos neatsistoti. Mano vyras ant rankų laikė kūdikį. Jis buvo suvyniotas į antklodę. Nieko negalėjau suprasti. Iš kur jis atsirado? Man kilo daugybė klausimų. Aš laikiausi už pilvo, nes pati ruošiausi gimdyti.

Vyras man pasakė, kad rado šį kūdikį netoli mūsų namų. Lauke buvo žiema ir šalta, todėl jis nusprendė nuvežti kūdikį pas mus, o kol kas paskambino į policiją. Negalėjome palikti kūdikio gatvėje. Nežinojome, kas jo tėvai. Pažvelgiau į vaiką ir jau tada supratau, kad mergaitė pasiliks su mumis amžinai.

Praėjo dešimt minučių. Pajutau aštrius skausmus pilvo apačioje. Mano vyras nedelsdamas iškvietė greitąją pagalbą. Tą dieną tapome dviejų vaikų tėvais.

Nors įsivaikinti užtruko ilgai, buvo verta. Mergaitės biologiniai tėvai taip ir neatsirado. Abu vaikus mylime vienodai ir net nejaučiame, kad vienas iš jų yra mūsų, o kitas – įvaikintas. Mes su vyru niekada nesigailėjome savo sprendimo. Juk tapome laimingais tėvais, o šis vaikas gavo teisę į laimingą vaikystę. Dabar vaikams jau treji metai. Daugelis mūsų draugų domisi, kaip tai įmanoma. Atsakome, kad pagimdžiau dvynukus, o tiesą žino tik patys artimiausi.

 

Galbūt tai sutapimas, bet mano dukra labai panaši į mano vyrą, o sūnus – į mane. Dažnai pagalvoju, kad taip galėjo ir neatsitikti. Jei mano vyras nebūtų išgirdęs verksmo, ar būtume išsiuntę vaiką į vaikų namus? Baisu įsivaizduoti, kad ši mergaitė galėjo būti ne mūsų dukra. Manau, kad visi blogi dalykai baigėsi, o ateityje laukia tik gera ateitis.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Po širdimi ji nešiojo vieną kūdikį ir tapo dviejų vaikų motina.