Tėčio gimtadienio prašymai tampa vis keistesni ir keistesni. Atrodo, kad jis tiesiog nenori švęsti su šeima.

Kasmet vis mažiau noriu švęsti gimtadienį. Kažkuriuo momentu supranti, kad jau nebeaugi, o sensti, ir rinkti svečius – nereikalingos išlaidos. Su amžiumi tampu mažiau bendraujanti ir per gimtadienį man užtenka tėvų skambučio, kad pasveikintų su gimtadieniu, vyro gėlių puokštės ir dukrų nupieštų atvirukų. Tačiau su mano tėčiu yra atvirkščiai.

Jam šešiasdešimt septyneri, tuoj sukaks šešiasdešimt aštuoneri, bet, matyt, jis nenori švęsti gimtadienio taip, kaip švęsdavo pastaruosius dvidešimt metų – su šeima. Jis turi draugų kaimynystėje, su kuriais neprieštarauja nueiti išgerti ir pasikalbėti apie savo reikalus, tačiau atsisako į namus parsivesti savo vaikus ir anūkus. Iš pradžių jo vienintelis prašymas buvo dovanos, esą jis norėtų to ar ano, arba duoti visus pinigus. Toks buvo mūsų planas, bet žinau, kad mano pusseserė gyvena nelabai gerai, todėl retai kada gali duoti ką nors protingo ar tuos pačius pinigus, o čia tėtis pastatė ją į keblią padėtį, prašydamas beveik nerealiai.

Net ir dėl to, kad kai kurie vis tiek iškrenta ir svečių prie stalo bus mažiau, tėtis pageidavo, kad anūkus paliktume namie arba su auklėmis, arba patys, nes jis jau senas, jam skauda galvą, nenori klausytis triukšmo ir šurmulio. O tai, kad jis ir taip beveik nemato anūkų, jam nerūpi.

Mano vyro nenoras matytis su mūsų vaikais jį labai skaudina. Jis pats nebenori eiti, o aš esu linkusi manyti, kad samdyti žmogų dėl vieno vakaro pyrago yra labai nepatogu.

Galbūt tai kvaila mintis, bet kas, jei tėtis tiesiog nenori mūsų visų matyti ir todėl išsigalvoja? Jei svečių nebus, jis paliks mamą ir pabėgs kur nors su savo draugais, o mes apkrausime jį jo paties švente.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Tėčio gimtadienio prašymai tampa vis keistesni ir keistesni. Atrodo, kad jis tiesiog nenori švęsti su šeima.